רואה חשבון בחיפה 2019-03-09T08:16:01+00:00

רואה חשבון בחיפה

רואה חשבון בחיפה

 

רואה חשבון בחיפה – פתרון כולל להנהלת החשבונות במשרד

עם מעל 300,000 תושבים – חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל. עשרות אלפי עסקים קטנים ובינוניים מחפשים פתרון יעיל לצרכי הנהלת חשבונות וראיית חשבון בחיפה – עם שירות יעיל, נגיש, ידידותי, שוטף, מקצועי ואמין.

עסקים בחיפה כמו גם בשאר ערי הארץ, נדרשים להגיש לרשויות המס דו”חות הכנסות והוצאות אחת לחודשיים ודו”חות מאזנים פעם בשנה. דרישות הדיווח בגין הפעילות העסקית ושיעורי המס המשולמים הם שונים לא רק על פי גובה ההכנסות וההוצאות, אלא גם על פי סוג העסק שאתם מנהלים (זעיר, מורשה או חברה בע”מ), וגם – איכות הנהלת החשבונות שלכם.

היום, אין עוד צורך להעסיק רואה חשבון או אף מנהל חשבונות בעסקים קטנים ובינוניים בצורה פנים ארגונית, בשל החסרונות בצורת העסקה כזו – מחד אתם מוותרים על העסקת רואה חשבון מנוסה ומקצועי, בשל העלויות הכרוכות בכך – ומאידך, אתם מעסיקים רואה חשבון במסגרת שעתית גבוהה מהנדרש בדרך כלל, ותלויים באיש מקצועי אחד כאשר בימי מחלה או חופש – העסק “מושבת” מבחינה חשבונאית.

זה לא חייב להיות ככה – העסקה רואה חשבון בחיפה במסגרת חוץ ארגונית, תספק מסגרת מקצועית שתתאים בדיוק לצרכים שלכם – גם מבחינת השירותים שתקבלו, וגם מבחינת העלויות.

אילו שירותי ראיית חשבון אתם מחפשים?

עסקים רבים מחפשים שירותי רואה חשבון בחיפה לא רק לניהול הפיננסים השוטף בעסק – אלא גם לליווי מקצועי בשירותים כמו:

  • פתיחת עסק – פתיחת תיקי עוסק במשרדי רשויות המס – גם במקרה של פתיחת חברה ותהנהלות מול רשם החברות

  • הגשת דו”חות שנתיים – עבורם נדרש רואה חשבון או יועץ מס (מנהל חשבונות אינו מורשה להגיש דו”חות אלה)

  • הצהרת הון – על פי דרישה ממשרדי רשויות המס

  • בדיקת זכאות להחזרי מס

  • ניהול כספים – במיקור פנים או במיקור חוץ

  • גיוס אשראי והלוואות בערבות המדינה

  • ועוד

חשוב לעבוד עם משרד רואי חשבון מקצועי ומנוסה

חשוב לדעת, כי איכות השירות שתקבלו בתחום ניהול החשבונות וראיית חשבון, תשפיע על יעילות ההתנהלות הכלכלית של הארגון. חשוב שתדעו, כי רואה החשבון שלכם מטפל באופן אמין בכל ההכנסות וההוצאות, מלווה ומייעץ על ניהול פיננסי יעיל, ומסוגל לספק שירותים נוספים כגון ליווי בתהליך גיוס אשראי ואחרים.

במשרדנו תקבלו ליווי רואה חשבון בחיפה מהמקצועיים והידידותיים בארץ – צרו עימנו קשר כעת, ונשמח להתחיל לעבוד ביחד!